नेपाल शेर्पा विद्यार्थी संघले आयोजना गरेको फुटसल प्रतियोगितामा ग्रीन फुटसल विजय भएका छन । संघले शेर्पा समुदायको महत्वपूर्ण पुर्व स मो फाग््लो २१४६ औ ग्याल्पो लोसारको पुर्व सन्ध्यामा आयोजना गरेको प्रतियोगिताका लागि विभिन्न २३ समूहले सहभागिता जनाएका थिए । नक आउटको आधारमा सम्पन्न प्रतियोगितामा ग्रीन फुटसल विजय भएको हो । केरुङ युथ क्लब दोस्रो भएको छ । विजय समूह र खेलाडीहरुलाई संस्थाको २३ गते सोमबारका दिन संघको २५ औ वर्ष अर्थात रजत जयन्ती समारोहमा वितरण गर्ने संस्थाका अध्यक्ष्ँ साङगे मिङमा शेर्पाले जानकारी दिनुभयो । विजय समूहले रु २५ हजार सहित प्रमाणपत्र र ट्रफि पाउने छन भने दोस्रो हुनेले नगद रु १५ हजार सहित प्रमाणपत्र र ट्रफि पाउने आयोजकले जनाएको छ । प्रतियोगिता तीनचुली स्थित ग्रीन फुटसलमा अखिल नेपाल फुटबल संघका फुटसल खेल संयोजक दावा लामा र संस्थापक महासचिव निमा तेन्जिङ शेर्पाको विशेष आतिथ्यमा सम्पन्न भएको थियो ।