शेर्पा भाषामा निर्माण भएको चलचित्र टिन्छेन फमा राजधानीको च्यारिटि सो पश्चात अन्तरास्ट्रिय स्तरबाट माग भएको छ । शेर्पा समुदायको भाषा, कला, संस्कृतिमा अाधारित चलचित्र  नेपालको राजधानीमा केएल टावार मा भिअाईपी सो र गोपीकृष्णामा राखिएको च्यारिटि सो पश्चात दार्जिलिङ, सिकिम, भुटान, यूएई, अमेरिका, युरोप लगायत विभिन्न शेर्पा समुदायको बाहुल्यता भएका देश तथा जिल्लामा माग गरेको छ । शेर्पा समुदायको शेर्पा नारीबाट लेखन तथा निर्देशन, शेर्पा युवाहरू निर्माता रहेको सो चलचित्रमा शेर्पा समुदायको नव कलाकारहरूले अभिनय गरेको चलचित्र तत्काल सोलुखुम्बु जिल्लामा प्रदर्शन हुने निदेशकले बताएकी छिन् । चलचित्रको पहिलो च्यारिटि सोबाट अाएको रकम नेपाल शेर्पा संघको भवनका लागि सहयो गर्ने निर्देशक तथा निर्माताहरुले बताएका छन् ।राजधानीको च्यारिटि सोमा दर्शकको मन जिताउन सफल भएको चलचित्र भाषा, संस्कृति संरक्षणमा अामा बुबाको भुमिका कति हुन्छ भन्ने विषयको सेरोफेरोमा रहेर चलचित्र निर्माण भएको छ । चलचित्रमा शेर्पा समुदायको पुर्ख्यउली पेशा पशुपालन, हिमाल अारोहणा लगायत शेर्पा समुदायको भाषा, संस्कृतिमा युवाहरूको चिन्ता लाई समेत उजागर गर्न खोजिएको चलचित्रमा नेपालको प्रकृतिक सुन्दरताले समेत स्थान पाएको छ । चलचित्र हेर्ने अधकांस दर्शकले चलचित्र अाफुहरुले सोचेको भन्दा राम्रो भएको प्रतिकृय दिदै टिन्छेन फमा २ भन्नु पर्ने माग गरेका छन् । शेर्पा समुदायमा निर्माण भएको चलचित्र टिन्छेन फमा समुदायको तेस्रो चलचित्र हो ।