काठमाडौँ – संसारका सम्पूर्ण शेर्पाहरु एक हौ कला भाषा संस्कृतिको संरक्षण तथा सम्बर्धन गरौ भन्ने मूल उदेश्यका साथ शेर्पा संघ इजरायलले सदाको बर्ष झै यसबर्षपनि लोसार कार्यक्रम आयोजना गर्ने भएको छ ।
सम्पुर्ण महायान बौद्ध धर्मावलम्बीहरुको नयाँ वर्ष तथा राष्ट्रिय महान चार्ड “च्याक् फो च्यिवा लो” २१४७ औं ग्याल्पो लोसारको अवसरमा शेर्पा संघ इजरायलको आयोजनामा नेपालबाट आमन्त्रित कलाकारहरु दावा के शेर्पा र कुसाङ शेर्पाको साथमा ग्याल्पो लोसार साँझ भब्यरुपमा आयोजना गर्नेत यारी भैरहेको शेर्पा संघ इजरायलका अध्यक्ष लाक्पा शेर्पाले बताउनु भयो ।


कार्यक्रम यहि आउदो फेव्रुवरी २८ तारीख शुक्रबार साँझ ७ बजेबाट यादखारुचिम १५ मा भव्य रुपमा सम्पन्न हुन गईरहेको हुँदा इजरायलवासी सम्पुर्ण नेपाली दाजुभाई तथा दिदिबहीनीहरुलाइ नेपाल शेर्पा संघ इजरायलले उपस्थितीको लागी हार्दिक अनुरोध समेत गरेकोछ ।
आयोजक संस्थाले उक्त कार्यक्रम भब्यताका साथ सफल बनाउन इजरायलवासी सम्पुर्ण शेर्पा दाजुभाई – दिदि बहिनी तथा सम्पुर्ण इजरायलमा कार्यरत नेपालीहरुमा सम्पूर्ण उपस्थितीको लागी हार्दिक आमन्त्रण समेत गरेको छ ।