कलाकारद्धारा तराई बाढि पिडितका लागि राहत संकलन कार्यक्रम सम्पन्न चर्चित डि.जे छेवाङ शेर्पा र गायिका सरस्वती लामाकोको संयोजकत्वमा तराई बाढि पिडितको सहयोगार्थ आयोजना गरिएको सा“स्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममाबाट गायिका सरस्वती लामा.३००००,डी जे छेवाङ शेर्पा.२००००,पु(मन्त्री अर्जुन नर्सिङ के सि २५०००,मा.साम्सद तिर्था लामा काभ्रे १५०००,काभ्रे रोशी पर्मुख डि.बी लामा १००००,खलनायक बिकु थोकर ५०००,आचार्य कर्म रिन्छेन (३००००,छोर्गे सहकारी कार्य बाहक अध्यक्ष रुपा वाइबा १००००,पेनुरी शेर्पा १००००,छिरिङ दोर्जे ५०००,पेम्बा शेर्पा ५०००,बाल गायिका पेम्बा छोडिम शेर्पा ५०००,छिरिङ शेर्पा २५००,पासाङ कामी शेर्पा २०००,निमा पाख्रीन १०००,सुरज थापा १०००,छिरिङ दोर्जी शेर्पा हाल कोरियाबाट ५५०० उठेको सहयोग जम्मा रु. १७७००० र टिकट बाट जम्मा रु ९७७०० गरी जम्मा २७४७०० रकम संकलन भएको डि.जे छेवाङ शेर्पाले जानकारी दिएका छन । संकलन भएको रकम चाडै पिडित सम्मा पु¥याउने तयारीमा रहेका उनीहरुले जनाएको छ